Університети в облозі: виклики для української системи вищої освіти після повномасштабного вторгнення росії в Україну

Дивитись матеріали проєкту

Тривалість: 23.05.2022 – 30.10.2022

За підтримки: Представництва «Фонду Фрідріха Науманна за Свободу» в Україні.

Обсяги фінансування: EUR 25 000

Проєкт спрямований на аналіз нюансів функціонування української системи вищої освіти в умовах повномасштабного вторгнення росії. Зокрема, через визначення індивідуального досвіду, потреб, проблематики, очікувань, можливостей та викликів, із якими стикаються студенти та науковці.

Дослідження ґрунтується на поєднанні кількісних та якісних методів з використанням стратегії кейс-стаді.

Отримані результати лягли в основу аналітичного матеріалу, що включає оцінку потреб основних цільових груп, а також рекомендації та рішення, що мають забезпечити студентам та науковцям оптимальні умови навчання, роботи та розвитку.

Діяльність по проєкту