Презентація результатів опитування “Вища освіта в умовах війни очима студентів”

9 вересня об 11:00 відбудеться презентація опитування “Вища освіта в умовах війни очима студентів”.

Повномасштабна війна вплинула не лише на університети як інституції, але і на кожного студента, викладача та співробітника. Разом з тим, система вищої освіти існує заради студентів. Їхні враження, потреби та можливості є ключовими в організації освітнього процесу. Тож вже 8 вересня команда Школи політичної аналітики НаУКМА презентує результати опитування студентів 30 українських університетів та розкаже:

• Чи бачить студентська молодь сенс в отриманні освіти під час війни.
  • Яким чином психологічна напруга впливає на здатність навчатись.
  • Як студенти оцінюють зміни, що відбулись в закладах вищої освіти після 24 лютого.
  • Чи вірять українські студенти в покращення системи вищої освіти після завершення війни.
  • Чи відкритість європейських країн і університетів може спричинити “відтік мізків”.

Учасники

• Андрій Бутенко – Голова Національного агентства з питань якості освіти.
  • Олег Шаров – Генеральний директор директорату фахової передвищої, вищої освіти.
  • Анна Осипчук – наукова директорка Школи політичної аналітики НаУКМА.
  • Максим Яковлєв – директор Школи політичної аналітики НаУКМА.

Онлайн-трансляція відбудеться на Facebook-сторінках ШПА, НАЗЯВО, Фонду Фрідріха Науманна за Свободу.

Свої запитання до учасників залишайте ТУТ.

Захід проводиться в межах дослідження, що реалізується Школою політичної аналітики НаУКМА у партнерстві з Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти за підтримки Фонду Фрідріха Науманна за Свободу.