Адреса
м. Київ, вул. Волоська 12/4, 7 корпус НаУКМА, ауд. 409 (4 поверх)
Відповімо на ваші питання
Слідкуйте за новинами

Соціально політична та культурна реінтеграція ТОТ

Аналіз політик та ініціатив соціально-політичної, культурної та інформаційної реінтеграції на основі емпіричних досліджень, вивчення пробем і потреб мешканців деокупованих, прифронтових та тимчасово окурованих територій і переміщених осіб. Сприяння налагодженню внутрішнього українського суспільного діалогу, порозуміння та національної єдності.

Роль України на міжнародній арені та нова світова архітектура безпеки

Аналіз змін світової архітектури безпеки, трансформації міжнародних інституцій та організацій внаслідок війни росії проти України. Дослідження реакцій на війну в різних країнах та просування українських позицій у світі.

Протидія російським культурним та інформаційним впливам

Виявлення та аналіз інформаційних, ідеологічних та культурних механізмів поширення впливів росії в Україні і світі, маркерів «русского мира» та імперського світогляду; протидія їм.

Протидія популізму

Шляхом просвітницької діяльності та за допомогою методологічно обгрунованої аналітики протидіяти популістичній риториці, маніпуляціям та баналізації політики.

Громадянська освіта та політичне просвітництво

Створення освітніх продуктів та проведення заходів для підвищення політичної обізнаності українців та іноземців; адвокація аналітичних центрів при університетах як моделі громадянської залученості молоді.