Адреса
м. Київ, вул. Волоська 12/4, 7 корпус НаУКМА, ауд. 409 (4 поверх)
Відповімо на ваші питання
Слідкуйте за новинами

Реінтеграція тимчасово окупованих територій ОРДЛО та Криму

Відстеження процесів, що відбуваються на тимчасово окупованій території окремих районів Донецької та Луганської областей задля пошуку шляхів їх ідеологічної реінтеграції в Україну. Розробка аналітичних матеріалів щодо сприяння реінтеграції Автономної Республіки Крим та м. Севастополя.

Протидія популізму

Сприяти виробленню якісних, доказових (evidence-based) рішень на основі методологічно обґрунтованої аналітики, насамперед у сферах протидії популізму, інформаційної безпеки та молодіжної освітньої політики.

Ідеологія «русского мира»

Пошук та аналіз ідеологічних маркерів «русского мира» у масовій культурі, зокрема кінематографі. Дослідження різних механізмів поширення цих ідей — мова, кінематограф, ЗМІ, Російська православна церква — та аналіз їхнього впливу в Україні.

Методологія політичної аналітики

Доказова (evidence-based) політика і аналітика вимагають серйозної методологічної бази, тому діяльність Школи політичної аналітики спрямована на поширення знання про передові методи збору та аналізу емпіричної інформації.

Український погляд на внутрішньополітичні процеси в Росії

Відстеження та дослідження політичних процесів всередині Росії: від політики нинішнього режиму до діяльності різних опозиційних сил.

Молодіжна освітня політика

Можливість впровадження в Україні неформальних освітніх ініціатив у різних галузях.