Адреса
м. Київ, вул. Волоська 12/4, 7 корпус НаУКМА, ауд. 409 (4 поверх)
Відповімо на ваші питання
Слідкуйте за новинами

Реінтеграція тимчасово окупованих територій ОРДЛО та Криму

Аналіз політик та ініціатив реінтеграції, зокрема інформаційної, тимчасово окупованих територій на основі опитувань громадської думки українців, вивчення потреб і проблем внутрішньо переміщених осіб, мешканців прифронтових територій і тимчасово окупованих територій, а також всіх, хто постраждали від війни і тимчасової окупації.

Протидія популізму

Сприяти виробленню якісних, доказових (evidence-based) рішень на основі методологічно обґрунтованої аналітики, насамперед у сферах протидії популізму, інформаційної безпеки та молодіжної освітньої політики.

Культура і політика: культурний вимір реінтеграції тимчасово окупованих територій

Роль і місце культурних ініціатив та індустрій в осмисленні і подоланні наслідків збройної агресії Росії проти України; культурні політики як інструмент налагодження суспільного діалогу, порозуміння і національної єдності в Україні. 

Ідеологія «русского мира»

Пошук та аналіз ідеологічних маркерів «русского мира» у масовій культурі, зокрема кінематографі. Дослідження різних механізмів поширення цих ідей — мова, кінематограф, ЗМІ, Російська православна церква — та аналіз їхнього впливу в Україні.

Громадянська освіта і політичне просвітництво 

Створення освітніх продуктів з громадянської освіти, критичного мислення, доказової аналітики для підвищення політичної грамотності українців; адвокація аналітичних центрів при університетах як моделі громадянської залученості молоді.