Матеріали для скачування

Результати опитування "Вища освіта в умовах війни очима студентів"

(649,05 КБ)
pdf

Школа політичної аналітики НаУКМА презентувала результати опитування “Вища освіта в умовах війни очима студентів”.

Під час онлайн-презентації, представники від ШПА, НАЗЯВО та МОН розповіли:

• Чи бачить студентська молодь сенс в отриманні освіти під час війни?
  • Яким чином психологічна напруга впливає на здатність навчатись?
  • Як студенти оцінюють зміни, що відбулись в закладах вищої освіти після 24 лютого?
  • Чи вірять українські студенти в покращення системи вищої освіти після завершення війни?
  • Чи відкритість європейських країн і університетів може спричинити “відтік мізків”?

Польовий етап тривав протягом червня-липень 2022 року. Метод опитування – Computer Assisted Web Interviewing (онлайн-опитування). Цільова аудиторія опитування – студенти, які продовжують навчатися в університетах або станом на 24.02.2022 року були студентами таких закладів, незалежно від їхнього статусу на момент опитування.

Опитування проводилося в межах дослідження “Університети в облозі: виклики для української системи вищої освіти після повномасштабного вторгнення росії в Україну”, що реалізується Школою політичної аналітики НаУКМА у партнерстві з Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти за підтримки Фонду Фрідріха Науманна за Свободу.

Схожі аналітичні матеріали