Адреса
м. Київ, вул. Волоська 12/4, 7 корпус НаУКМА, ауд. 409 (4 поверх)
Відповімо на ваші питання
Слідкуйте за новинами

Школа політичної аналітики НаУКМА — сучасний аналітичний центр, який є частиною могилянського інтелектуального середовища та успішно запроваджує новітні наукові здобутки в українську аналітичну сферу.

Місія

Продукувати якісні, доказові (evidence-based) рішення політики та рекомендації щодо соціально-політичної та культурної реінтерграції ТОТ та протидії наслідкам повномасшитабної російської агресії, а також просувати позиції України на міжнародній арені.

Візія

ШПА НаУКМА активно впливає на забезпечення суспільно-політичної та культурної єдності України та зміцнення її авторитету у світі.

Цінності

Академічність
Академічність

Дотримання високих стандартів аналітики завдяки дотриманню вимог наукової методології досліджень, насамперед об’єктивності, емпіричної доведеності та доброчесності.

Відповідальність
Відповідальність

Гарантування високої якості аналітичного продукту та зосередження зусиль на максимізації його суспільного впливу.

Креативність
Креативність

У своїй аналітичній діяльності ШПА виходить за шаблонні уявлення про досліджувану проблематику, ми вміємо дивитися на питання з різних, подекуди неочікуваних та незвичних, перспектив, для того, щоб наші аналітичні звіти справді були інновативними і сприяли інтелектуальному розвитку професійного аналітичного середовища.

Незалежність
Незалежність

Відсутність зовнішніх впливів на аналітичну діяльність Школи, особливо з боку політичних сил чи окремих політиків, незаангажованість у політичні технології та об’єктивність в аналізі політичних подій в Україні та світі.