Адреса
м. Київ, вул. Волоська 12/4, 7 корпус НаУКМА, ауд. 409 (4 поверх)
Відповімо на ваші питання
Слідкуйте за новинами

Школа політичної аналітики НаУКМА — сучасний аналітичний центр, який є частиною могилянського інтелектуального середовища та успішно запроваджує новітні наукові здобутки в українську аналітичну сферу.

Місія

Сприяти виробленню якісних, доказових (evidence-based) рішень на основі методологічно обґрунтованої аналітики, насамперед у сферах реінтеграції тимчасово окупованих територій, культурної та інформаційної політики щодо них, інформаційної безпеки, протидії популізму та ідеології «русского мира» та у сфері громадянської освіти.

Візія

Висока якість публічних політик на національному та регіональному рівнях у сферах реінтеграції тимчасово окупованих територій, культурної та інформаційної політики щодо них, інформаційної безпеки, протидії популізму та ідеології «русского мира», що забезпечується завдяки використанню доказової аналітики. 

Школа політичної аналітики НаУКМА виробляє системний аналітичний продукт, що є визнаним на ринку та затребуваним стейкголдерами, має інституційне фінансування від низки різних донорів та має значний соціальний капітал.  

Цінності

Академічність
Академічність

Дотримання високих стандартів аналітики завдяки дотриманню вимог наукової методології досліджень, насамперед об’єктивності, емпіричної доведеності та доброчесності.

Відповідальність
Відповідальність

Гарантування високої якості аналітичного продукту та зосередження зусиль на максимізації його суспільного впливу.

Креативність
Креативність

У своїй аналітичній діяльності ШПА виходить за шаблонні уявлення про досліджувану проблематику, ми вміємо дивитися на питання з різних, подекуди неочікуваних та незвичних, перспектив, для того, щоб наші аналітичні звіти справді були інновативними і сприяли інтелектуальному розвитку професійного аналітичного середовища.

Незалежність
Незалежність

Відсутність зовнішніх впливів на аналітичну діяльність Школи, особливо з боку політичних сил чи окремих політиків, незаангажованість у політичні технології та об’єктивність в аналізі політичних подій в Україні та світі.