Адреса
м. Київ, вул. Волоська 12/4, 7 корпус НаУКМА, ауд. 409 (4 поверх)
Відповімо на ваші питання
Слідкуйте за новинами
Подвійні стандарти: що українці думають про реінтеграцію окупованих територій

Подвійні стандарти: що українці думають про реінтеграцію окупованих територій

Матеріали для скачування

Що українці думають про реінтеграцію окупованих територій

(566,72 КБ)
pdf

Презентація

(4,21 МБ)
pdf

Опитування проведено Info Sapiens на замовлення Школи політичної аналітики в межах Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні, яку виконує Міжнародний фонд “Відродження” у партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.

Польовий етап тривав з 2 по 16 вересня 2020 року. Опитування проводилося в межах всеукраїнського Омнібусу Info Sapiens з донабором респондентів. Вибірка складає 2000 осіб віком від 16 років. Вибірка репрезентативна населенню даної вікової групи за статтю, віком, розміром населеного пункту та регіоном проживання відповідно до даних Державної служби статистики України станом на 1.01.2019. З дослідження вилучена Автономна Республіка Крим, а у Донецькій та Луганській області опитування проводилося тільки на територіях, що контролюються Україною. Максимальна теоретична похибка не перевищує 2,2%.

Школа політичної аналітики НаУКМА вже традиційно поставила респондентам низку питань, що стосувались інформаційної політики та реінтеграції тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу, а також поширеності популістичних настроїв й оцінки українцями ефективності політик і діяльності окремих державних органів. Окремі питання ми запитували у респондентів вже не вперше, що дало нам змогу порівняти відповіді на них з попередніми опитуваннями, проведеними у березні 2020 (Омнібус Info Sapiens, 1000 респондентів) та у вересні 2019 року (Омнібус КМІС, 2000 респондентів). Водночас, слід відразу вказати, що при порівнянні слід мати на увазі різницю у методі опитування та розмірі вибірки. Також, розподіли відповідей за регіоном проживання та вказаним віросповідання, які наведені для окремих питань, є радше ілюстративними, ніж вказують на значущу статистичну відмінність. Хоча ми й можемо припустити наявність певних тенденцій, для глибшого аналізу і порівняння розподілів відповідей за категоріями, потрібно проводити масштабніші опитування. Слід вказати на те, що за багатьма питаннями досить високий відсоток респондентів не визначились з відповіддю (на рівні 20-30%), що також накладає обмеження на аналіз та інтерпретацію результатів.

Схожі аналітичні матеріали