Адреса
м. Київ, вул. Волоська 12/4, 7 корпус НаУКМА, ауд. 409 (4 поверх)
Відповімо на ваші питання
Слідкуйте за новинами
Донбас і Крим: людський та геополітичний виміри

Донбас і Крим: людський та геополітичний виміри

Матеріали для скачування

Текст дослідження

(409,90 КБ)
pdf

Графічні дані

(8,06 МБ)
pdf

Опитування проведено Info Sapiens на замовлення Школи політичної аналітики в межах Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні, яку виконує Міжнародний фонд “Відродження” у партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.

Польовий етап тривав з 5 по 24 березня 2020 року. Опитування проводилося в межах всеукраїнського Омнібусу Info Sapiens. Вибірка Омнібусу складає 1000 осіб віком від 16 років. Вибірка репрезентативна населенню даної вікової групи за статтю, віком, розміром населеного пункту та регіоном проживання відповідно до даних Державної служби статистики України станом на 1.01.2019. З дослідження вилучена Автономна Республіка Крим, а у Донецькій та Луганській області опитування проводилося тільки на територіях, що контролюються Україною. Максимальна теоретична похибка не перевищує 3,4%.

В межах опитування нас цікавили думки та ставлення населення України до різних потенційних кроків української влади з підтримки мешканців тимчасово окупованих територій, до можливих варіантів розвитку подій, зокрема введення миротворчих сил або військового сценарію повернення Криму, до бачення того, яким має бути статус непідконтрольних територій після їх повернення. Були й питання про те, звідки українці отримують інформацію про події в Криму. Також ми цікавились думкою українців щодо того, якими далі мають бути відносини з Росією.

Схожі аналітичні матеріали