Україна в публікаціях аналітичних центрів Субсахарської Африки: російсько-українська війна та вплив пропаганди рф

Матеріали для скачування

(980,34 КБ)
pdf

Школа політичної аналітики НаУКМА опублікувала аналітитичний матеріал, в якому проаналізовані публікації аналітичних центрів Субсахарської Африки, присвячених Україні.

Африка в цілому, та на південь від Сахари зокрема, залишається для більшості українців невідомим регіоном. Після початку повномасштабної війни росії Україна почала переосмислювати свою роль не міжнародній арені. Коли Генеральна асамблея ООН голосує за будь-яку резолюцію, що стосується України та війни, яку проти неї розв’язала росія, ми звертаємо увагу на те, хто голосує проти резолюції і відтак демонструє свою підтримку країні-агресору, а хто – утримується від голосування і відмовляється займати чітку позицію.

Для кращого розуміння того, як країни Субсахарської Африки сприймають Україну та війну, розв’язану росією, команда ШПА провела моніторинг та підготувала матеріал про публікації африканських аналітичних центрів та опрацювала інформацію про проведені ними заходи, що стосуються подій в Україні.

Матеріал був підготовлений Школою політичної аналітики НаУКМА в рамках Програми сприяння громадській активності “Долучайся!”, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст цього матеріалу є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США.

Схожі аналітичні матеріали