Матеріали для скачування

Аналітичний звіт за результатами опитування "Реінтеграція звільнених громад та соціальна згуртованість"

(470,72 КБ)
pdf

У жовтні 2023 року Школа політичної аналітики НаУКМА в межах репрезентативного всеукраїнського опитування поставила респондентам низку питань, що стосувались соціальної згуртованості, ставлення до певних категорій співгромадян, а також окремих питань політики реінтеграції, відновлення прав і справедливості та бачення повоєнного відновлення, особливо в контексті звільнених громад та територій.

Опитування проводилось Соціологічною групою Рейтинг на замовлення Школи політичної аналітики НаУКМА за підтримки Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст цієї публікації є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів і не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США.

Схожі аналітичні матеріали