Адреса
м. Київ, вул. Волоська 12/4, 7 корпус НаУКМА, ауд. 409 (4 поверх)
Відповімо на ваші питання
Слідкуйте за новинами
Оцінка ризиків виникнення конфліктів в громадах, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту

Оцінка ризиків виникнення конфліктів в громадах, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту

Дивитись матеріали проєкту

Тривалість: 09.11.2021-20.12.2021

За підтримки: Швейцарська агенція з розвитку та співробітництва через Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

Школа політичної аналітики НаУКМА проводить для Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України комплексні соціологічні дослідження щодо оцінки ризиків виникнення конфліктів у Генічеській (Херсонська область) та Старобільській (Луганська область) обʼєднаних територіальних громадах. 

Співпраця відбувається в межах проєкту «Підвищення спроможності Мінреінтеграції щодо здійснення координації програм з оцінки ризиків виникнення конфліктів в громадах та розвиток місцевого потенціалу з підвищення рівня соціальної згуртованості громад, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту» за підтримки уряду Швейцарської Конфедерації.

Основою для дослідження є методичні рекомендації щодо оцінки ризиків виникнення конфліктів в громадах, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту від Міністерства з питань реінтеграції. 

Результати дослідження стануть базою для організації діалогових заходів щодо зміцнення стійкості громад, які зазнали негативного впливу внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

Деталі: https://bit.ly/3lwtdDq

Діяльність по проєкту

Аналітичні матеріали проєкту