Адреса
м. Київ, вул. Волоська 12/4, 7 корпус НаУКМА, ауд. 409 (4 поверх)
Відповімо на ваші питання
Слідкуйте за новинами
Оцінка ризиків виникнення конфліктів в громадах, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту

Оцінка ризиків виникнення конфліктів в громадах, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту

Дивитись матеріали проєкту

Тривалість: 09.11.2021-20.12.2021

За підтримки: Швейцарська агенція з розвитку та співробітництва через Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

Обсяг фінансування: UAH 340 000 

Мета проєкту полягає у проведенні комплексного соціологічного дослідження з оцінки ризиків виникнення конфліктів у Генічеській (Херсонська область) та Старобільській (Луганська область) обʼєднаних територіальних громадах.

Головний фокус дослідження спрямований на аналіз ризикових факторів, які можуть спричинити конфлікти у вказаних громадах. Зокрема, передбачено вивчення політичних, економічних, соціальних та культурних аспектів, що впливають на стан соціальної згуртованості. У результаті це дозволить провести комплексну оцінку потенційних загроз та виявити уразливі точки, де необхідно зосередити зусилля для запобігання конфліктам.

Результати дослідження стали основою для організації діалогових заходів для зміцнення стійкості громад, які зазнали негативного впливу внаслідок збройної агресії російської федерації.

Діяльність по проєкту

Останні новини проєкту

Ризики виникнення конфліктів та розвиток місцевого потенціалу з підвищення соціальної згуртованості громад: результати дослідження

Дослідження у громадах Херсонської та Луганської областей для Міністерства з питань реінтеграції ТОТ

Аналітичні матеріали проєкту