Адреса
м. Київ, вул. Волоська 12/4, 7 корпус НаУКМА, ауд. 409 (4 поверх)
Відповімо на ваші питання
Слідкуйте за новинами
Дослідження у громадах Херсонської та Луганської областей для Міністерства з питань реінтеграції ТОТ

Дослідження у громадах Херсонської та Луганської областей для Міністерства з питань реінтеграції ТОТ

Школа політичної аналітики НаУКМА проведе для Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України комплексні соціологічні дослідження у територіальних громадах м. Генічеськ Херсонської області та м. Старобільськ Луганської області. 

Співпраця відбудеться в межах проєкту «Підвищення спроможності Мінреінтеграції щодо здійснення координації програм з оцінки ризиків виникнення конфліктів в громадах та розвиток місцевого потенціалу з підвищення рівня соціальної згуртованості громад, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту» за підтримки уряду Швейцарської Конфедерації.

Основою для дослідження стануть методичні рекомендації щодо оцінки ризиків виникнення конфліктів в громадах, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту від Міністерства з питань реінтеграції. 

Результати дослідження стануть базою для організації діалогових заходів щодо зміцнення стійкості громад, які зазнали негативного впливу внаслідок збройної агресії Російської федерації.

Деталі: https://bit.ly/3lwtdDq