11 серпня об 11:00 відбудеться онлайн-дискусія “Університети на лінії вогню”.

Повномасштабна збройна агресія Росії змінила життя всього українського суспільства, а отже не могла оминути і таких сталих інституцій як університети. На діяльності одних війна позначилась мінімально, інші або мали евакуюватись в більш безпечні регіони через окупацію, або, залишившись на підконтрольній українському Уряду території зазнали руйнувань і тому мусили адаптуватись під кардинально нові умови.

Під час вже другої дискусії, що відбудеться в рамках проєкту Школи політичної аналітики НаУКМА «Університети в облозі: виклики для української системи вищої освіти після повномасштабного вторгнення Росії в Україну», ми поспілкуємось з представниками тих університетів, які опинились фактично на лінії фронту: з Харкова, Сум та Миколаєва. Зокрема, обговоримо:

• В якому стані зараз університетська інфраструктура та найголовніше – академічні спільноти?
  • Як університети організовують свою діяльність в складних безпекових умовах та які ключові виклики перед ними стоять?
  • Як відбувається цьогорічна вступна кампанія та які очікування від нового навчального року?
  • Як державні органи допомагають системі вищої освіти долати виклики воєнного часу?

Учасники:

• Анна Осипчук – наукова директорка Школи політичної аналітики НаУКМА.
  • Максим Яковлєв – директор Школи політичної аналітики НаУКМА.
  • Василь Карпуша – ректор Сумського державного університету.
  • Анатолій Бабічев – проректор з науково-педагогічної роботи Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.
  • Юрій Котляр – перший проректор Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

Онлайн-трансляція відбудеться на Facebook-сторінці ШПА.

Запитання можете залишити у цій формі, а також у коментарях під час онлайн-трансляції.

Захід проводиться в межах дослідження, що реалізується Школою політичної аналітики НаУКМА у партнерстві з Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти за підтримки Фонду Фрідріха Науманна за Свободу.