Школа політичної аналітики обговорила з представниками влади дослідження “Як говорити про війну мовою культури”

Відкритість та готовність до діалогу є важливою для усіх сторін, причетних до ухвалення рішення – як для представників влади, так і для громадянського суспільства.

27 жовтня ми мали змогу (у форматі закритого обговорення) поділитись своїми напрацюваннями про роль культури в осмисленні подій на Донеччині, Луганщині та в Криму з представниками Українського інституту національної пам’яті, Директорату стратегічного планування і європейської інтеграції та Директорату інформаційної безпеки Міністерства культури та інформаційної політики України, Директорату розбудови миру Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. Під час заходу обговорили рекомендації, які пропонуємо органам влади на основі результатів нашого дослідження, та отримали конструктивний зворотний зв’язок.

Дякуємо усім присутнім за довіру, цікаві й корисні думки та прагнення спільно працювати у цьому напрямі! Окрема подяка Українському культурному фонду за підтримку ініціативи.

Комплексні висновки щодо того, як говорити про війну мовою культури, на основі наших досліджень, аналізу думки населення, коментарів профільних експертів та державних і недержавних стейхолдерів презентуємо найближчим часом.