Що Світ повинен робити з росією – круглий стіл

15 лютого о 17:00 Школа політичної аналітики НаУКМА проведе круглий стіл “Що світ повинен робити з росією”.

Оскільки ми наближаємося до завершення першого року активних бойових дій після повномасштабного вторгнення Росії в Україну 24 лютого 2022 року, обговорення можливих сценаріїв завершення війни та майбутнього світового порядку набирають обертів. Ці останні 11 місяців кардинально змінили наш світ, життя та політику, дозволили відкрито обговорювати та розглядати питання та теми, про які раніше не говорили чи вони були відверто табуйовані. Однією з таких тем – образним «слоном у кімнаті» – є майбутнє росії та майбутні відносини з росією. І в цьому контексті постає ряд ключових питань: які можливі моделі та сценарії для росії після закінчення війни чи перемир’я? Що “Світ” має робити з росією? Чи існує зв’язок між можливими сценаріями закінчення війни та візіями та моделями майбутнього росії?

Ці питання ми обговоримо з провідними міжнародними експертами з ЄС, Великобританії, Північної Америки та України.

Учасники

• Ріккардо Алькаро – голова “Global Actors Programme, “Istituto Affari Internazionali” – Італія.
  • Стівен Блокманс директор досліджень “Centre for European Policy Studies” – Бельгія
  • Андреа Гавріх – професорка з міжнародної інтеграції “Justus Liebig University Gissen” – Німеччина
  • Олександр Краєв – директор програми “Північна Америка” Ради зовнішньої політики “Українська Призма” – Україна
  • Анна Осипчук – наукова директорка Школи політичної аналітики НаУКМА – Україна
  • Андреас Умланд – аналітик “Stockholm Centre for Eastern European Studies” – Швеція

Модератор – Максим Яковлєв, директор школи політичної аналітики НаУКМА.

Реєстрація за посиланням:  https://forms.gle/i29cVE1FVgYuR4d39