Очікування і реальність: сила культури в контексті примирення та реінтеграції

4 листопада о 14:00 відбудеться презентація комплексного дослідження на тему «Як говорити про війну мовою культури». Команда Школи політичної аналітики НаУКМА представить всебічний аналіз культурних політик, спрямованих на посилення ролі культури в процесах осмислення подій на Донбасі та в Криму. Для цього команда ШПА дослідила позиції усіх ключових цільових аудиторій та стейкхолдерів: від митців і культурних операторів до державних органів і простих людей-споживачів. Фінальний звіт також містить evidence-based рекомендації, розроблені на основі загальнонаціонального опитування, фокус-груп та експертних інтерв’ю.

Під час заходу спікери порушать такі питання:
1. Що вдалось та чого бракує державній культурній політиці?
2. Чому українці не дивляться українське кіно?
3. Як люди на прифронтових територіях ставляться до культурних продуктів на тему війни?
4. Які виклики децентралізація ставить перед державною культурною політикою?
5. Чи завжди підтримка від держави для створення культурних продуктів є позитивом?

Учасники:

• Анна Осипчук, наукова директорка Школи політичної аналітики НаУКМА
  • Антон Суслов, аналітик Школи політичної аналітики НаУКМА
  • Максим Яковлєв, директор ШПА НаУКМА, завідувач кафедри міжнародних відносин НаУКМА
  • Антон Дробович, голова Українського інституту національної пам’яті
  • Руслан Приходько, генеральний директор Директорату громадянської ідентичності та ветеранського розвитку Міністерства у справах ветеранів
  • Ганна Красноступ, в.о. генерального директора директорату з питань інформаційної політики та інформаційної безпеки Міністерства культури та інформаційної політики
  • Віктор Литвінов, керівник експертної групи інформаційної політики Директорату інформаційного суверенітету Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Час та місце: 4 листопада 2021 року о 14:00 у приміщенні Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ», вул. Б. Хмельницького, 8/16.

Акредитація представників ЗМІ: anna@ukrinform.com

У зв’язку з карантинними обмеженнями кількість місць обмежена.

Дослідження підготовлене Школою політичної аналітики НаУКМА в межах проєкту «Посилення ролі культури в процесах осмислення подій на Донбасі та в Криму і консолідації українського суспільства» за фінансової підтримки Українського культурного фонду. Позиція Українського культурного фонду може не збігатись з думкою авторів.