Адреса
м. Київ, вул. Волоська 12/4, 7 корпус НаУКМА, ауд. 409 (4 поверх)
Відповімо на ваші питання
Слідкуйте за новинами
РЕЗУЛЬТАТИ ОПИТУВАННЯ “Донбас і Крим: людський та геополітичний виміри”

РЕЗУЛЬТАТИ ОПИТУВАННЯ “Донбас і Крим: людський та геополітичний виміри”

Прес-реліз 
Презентація з результатами
Запис онлайн-презентації

5 травня команда Школи політичної аналітики НаУКМА провела онлайн-презентацію результатів опитування «Донбас і Крим: людський та геополітичний виміри».

Зокрема аналітики представили громадську думку щодо таких питань:

  • звідки українці беруть інформацію про події в ОРДЛО та в Криму;
  • яке ставлення суспільства до різних потенційних кроків української влади з підтримки населення на тимчасово окупованих територіях;
  • позиція громадян щодо військового сценарію повернення Криму та його майбутнього статусу;
  • чи схвалюють українці запуск Національної платформи примирення i єдності (сподіваємось, ви пам’ятаєте історію з С. Сивохом та Нацкорпусом);
  • наскільки суспільство готове побачити миротворчі сили ООН чи НАТО на території ОРДЛО;
  • як Україні надалі будувати свої відносини з Росією.

Опитування проведено Info Sapiens на замовлення Школи політичної аналітики в межах Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні, яку виконує Міжнародний фонд “Відродження” у партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.

Якщо Ви – дослідник/ця або просто любите статистику, Вам сюди:
Польовий етап тривав з 5 по 24 березня 2020 року. Опитування проводилося в межах всеукраїнського Омнібусу Info Sapiens методом особистого інтерв’ю. Вибірка Омнібусу складає 1000 осіб віком від 16 років. Вибірка репрезентативна населенню даної вікової групи за статтю, віком, розміром населеного пункту та регіоном проживання відповідно до даних Державної служби статистики України станом на 1.01.2019. З дослідження вилучена Автономна Республіка Крим, а у Донецькій та Луганській області опитування проводилося тільки на територіях, що контролюються Україною.
❗Максимальна теоретична похибка не перевищує 3,4%❗