Адреса
м. Київ, вул. Волоська 12/4, 7 корпус НаУКМА, ауд. 409 (4 поверх)
Відповімо на ваші питання
Слідкуйте за новинами
Зустріч експертного середовища з Іриною Верещук

Зустріч експертного середовища з Іриною Верещук

19 листопада наукова директорка ШПА Анна Осипчук взяла участь у зустрічі експертного середовища з новою Віце-прем’єр-міністеркою України – Міністеркою з питань тимчасово окупованих територій Іриною Верещук.

Під час заходу Анна мала змогу презентувати останні дослідження ШПА щодо досягнень та викликів політик реінтеграції ТОТ, зокрема за культурно-інформаційним напрямом. Оскільки у доказовій аналітиці дуже важливим є проведення не лише “кабінетних”, але й польових досліджень “на місцях”, для команди важливо було поділитись інсайтами щодо проблем та викликів щодо впровадження політики реінтеграції, отриманими під час наших поїздок до різних громад Донецької, Луганської та Херсонської областей.

“Мали інтенсивну та продуктивну зустріч представників експертних організацій з питань реінтеграції з віце-прем’єр-міністеркою Іриною Верещук. Говорили про нагальні питання та проблеми реінтеграції, як їх бачать експерти, та про необхідність доказових політик”, – зазначила Анна.

Щиро дякуємо пані Ірині за ініціативу та увагу до нашої роботи. Висловлюємо окрему подяку Олександру Дмітрієву за організацію зустрічі!