Вітаємо нову стажерку ШПА НаУКМА!

Сьогодні, в рамках програми стажувань студентства у аналітичних центрах, організованої Міжнародним фондом “Відродження”, відбувся фінальний етап відбору стажерів до Школи політичної аналітики НаУКМА. Команда Школи отримала сорок заявок, що є найбільшою кількістю з-поміж українських аналітичних центрів, тому відбір був достатньо жорстким. В результаті стажеркою ШПА НаУКМА стала студентка-політологиня Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка Вероніка Усачова.

“Я дуже вдячна за надану можливість! Впевнена, що стажування стане яскравим етапом в моєму житті. Сподіваюся отримати величезну кількість нових знань і практичних навичок, цікавих знайомств і позитивних емоцій!” – поділилась враженнями новоспечена стажерка.

Команда Школи політичної аналітики НаУКМА вітає Вероніку та бажає успіхів в аналітичній діяльності!

Програма стажувань студентства у аналітичних центрах є частиною «Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні». Ініціатива — проект, який втілює Міжнародний фонд «Відродження» у партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.