Вебінар в Університеті Парамадіна (Джакарта) про війну Росії проти України

Директор ШПА Максим Яковлєв взяв участь у вебінарі, організованому Університетом Парамадіна (Джакарта) про війну Росії проти України, за участі Надзвичайного і Повноважного Посла України в Індонезії Василя Гамяніна.

Важливо продовжувати встановлювати зв’язки Україні зі світом, бо навіть наші індонезійські колеги, на жаль, все ще називають війну «конфліктом», тому потрібно невпинно розказувати світові історію російської війни проти України українського погляду.

На події були озвучені тези, що вимоги Росії — це вимоги агресивної імперії, яка намагається в черговий раз завоювати Україну. На такому фундаменті неможливо проводити перемовин, тим більше будувати довготривалий мир.

Індонезійські колеги та студенти висловлювали згоду з тим, що Індонезії потрібно більше чути український голос та краще розуміти нашу історію стосунків з Росією, над чим ШПА НаУКМА працюватиме і надалі.

Слідкуйте за нашим фейсбуком, щоб дізнаватися більше новин 📲