Адреса
м. Київ, вул. Волоська 12/4, 7 корпус НаУКМА, ауд. 409 (4 поверх)
Відповімо на ваші питання
Слідкуйте за новинами
V Міжнародний форум Окупований Крим: 5 років опору

V Міжнародний форум Окупований Крим: 5 років опору

27 лютого у стінах Мистецького Арсеналу відбувся V Міжнародний форум, присвячений 5 рокам опору окупованого Криму. Ініціатора зустрічі — Міністерство інформаційної політики України — представляла Перший заступник Міністра Еміне Джапарова, яка і модерувала захід.

Усі охочі мали змогу відвідати 3 панельні дискусії: внутрішню, міжнародну і правозахисну. Серед багатьох важливих аспектів тимчасової окупації Криму, фахівці світового рівня обговорили найактуальніші з них: правові аспекти періоду окупації, альтернативні можливості тиску на агресора, а також подальшу долю політв’язнів. Аудиторія мала нагоду особисто зустрітися як з закордонними гостями, так і впливовими фігурами українського політикуму, зокрема Ростиславом Павленко, Анатолієм Петренком, Ребеккою Гармс.

Варто зазначити, що виставка “Дивовижні історії Криму” у Мистецькому Арсеналі, відкриття якої тематично відбулося одночасно з форумом, триватиме до 5 травня, тож всі бажаючі, яким небайдужа доля Кримського півострова і його мешканців, запрошуються до перегляду.