–
Телевізор проти автомата: Крим, Донбас і російське телебачення

2-го вересня Школа політичної аналітики НаУКМА презентує результати опитування “Телевізор проти автомата: Крим, Донбас і російське телебачення”, проведеного на її замовлення в рамках обмінбусу Info Sapiens у липні 2021 року.

Питання до обговорення:

1. Як українці ставляться до російських ЗМІ, фільмів та розважальних програм на 8у році війни.
2. Яким є ставлення населення України до мешканців тимчасово окупованих теритоірй.
3. Чи вірять українці в швидке відновлення контролю над тимчасово окупованими територіями Криму та Донбасу.
4. Як громадяни України називають події на Донбасі та людей, які воюють там проти України.

Спікери:

Максим Яковлєв – директор Школи політичної аналітики НаУКМА, завідувач кафедри міжнародних відносин НаУКМА
Анна Осипчук – наукова директорка Школи політичної аналітики НаУКМА
Антон Суслов – аналітик Школи політичної аналітики

Презентація відбудеться 02.09.2021 об 13:00-14:00 у прес-центрі УКМЦ за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 2 («Український дім»).