Синергія команди – запорука успіху!

21-22 липня команда Школи політичної аналітики НаУКМА активно займалася своїм згуртуванням у Пущі-Водиці. ШПА гостинно прийняв у себе Київський осередок Української академії лідерства.

Над командотворенням ШПА працювали Уляна Кулікова, засновниця бізнес-школи Profi, та тренер цієї школи Христина Стецьків. Разом з досвідченими фахівцями обговорили етапи формування команди, ролі її учасників, пастки-ризики та можливі шляхи їхнього уникнення, а також перспективи командного розвитку. Не менш корисними та захопливими були й практичні завдання, завдяки яким наша команда справді змогла побачити у кожному з учасників нові грані й таланти.

Також Школа політичної аналітики активно попрацювала над аналізом виконаної роботи та формуванням подальших планів, готувалася до запуску сторінки ШПА у соціальних мережах, що зокрема передбачає фіналізацію та оприлюднення перших дослідницьких і аналітичних матеріалів.