Стажування в аналітичних центрах від фонду “Відродження”

Міжнародний фонд «Відродження» запрошує студентів взяти участь у конкурсі стажування в аналітичних центрах.

Конкурс спрямовано на залучення випускників вищих навчальних закладів до роботи аналітичних центрів; популяризацію роботи аналітичних центрів та практики аналітичних  досліджень серед випускників вищих навчальних закладів; залучення нового покоління аналітиків до роботи в аналітичних центрах; популяризацію практики стажувань студентів  на базі неурядових організацій.

Інтернам буде оплачуватися стипендія у розмірі 4 100 грн. (включно із податками).

Тривалість стажування: 16 січня 2019 року – 16 липня 2019 року.

Щоб стати учасником програми стажування в аналітичному центрі, необхідно:

• мати освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра та вище;
  • на момент подання заявки бути студентом магістерської програми або аспірантури;
  • мати зацікавленість в аналітичних дослідженнях та бажання надалі працювати в аналітичному центрі;
  • бути не старше 35 років;
  • мати рівень знання англійської мови upper-intermediate і вище.

ЗАПРОШУЄМО ПРОЙТИ СТАЖУВАННЯ САМЕ В ШКОЛІ ПОЛІТИЧНОЇ АНАЛІТИКИ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ “КИЄВО-МОГИЛЯНСЬКА АКАДЕМІЯ”!

Детальні умови конкурсу та онлайн-заявка за посиланням: http://www.ttdiinterns.org.ua