Адреса
м. Київ, вул. Волоська 12/4, 7 корпус НаУКМА, ауд. 409 (4 поверх)
Відповімо на ваші питання
Слідкуйте за новинами
ШПА опублікувала річний звіт про діяльність 2021-2022

ШПА опублікувала річний звіт про діяльність 2021-2022

Школа політичної аналітики НаУКМА опублікувала звіт про діяльність організації за 2021-2022 роки.

Пропонуємо ознайомитися в деталях про діяльність ШПА НаУКМА протягом останніх двох років у річному звіті.

Рік повномасштабної війни росії проти України був важким для всіх, однак, як і всі українці та українки, ми намагалися продовжувати свою роботу. Це стало можливим передусім завдяки Збройним силам України, яким ми висловлюємо свою щиру подяку за оборону й звільнення нашої країни від загарбників. Тематики, якими займалася і займається наша команда, виявилися ще більш актуальними й потрібними. Можна сміливо стверджувати, що завдяки проєктам, які ми успішно реалізували до повномасштабного вторгнення і в межах яких ми активно досліджували проблеми ВПО та підконтрольних територій Донецької і Луганської областей, ШПА розуміє потреби та проблеми Сходу України. З почуттям суму, приємних спогадів і надією на швидке відновлення після звільнення ми переглядали наші фотографії та звіти з численних відряджень до міст і поселень наших Донеччини й Луганщини, згадували робочі зустрічі й спільні обговорення аналітичних матеріалів у Бахмуті, Кремінній, Маріуполі, Сєверодонецьку та інших містах. Ми знаємо, що Україна переможе, й віримо в те, що своєю діяльністю аналітичні центри також допомагають українському суспільству бути стійким і готовим вже зараз займатися питаннями відбудови Батьківщини. Команда Школи політичної аналітики не лише не припиняла своєї діяльності, але й розширила тематики своєї роботи у відповідь на війну: ми активніше зайнялися питаннями міжнародної політики. Дослідження відносин з росією та розуміння майбутньої безпекової архітектури світового порядку після війни стало однією з тем, над якою ми працюємо.

Ми також почали активно налагоджувати контакти з різними аналітичними центрами не лише в Європі та Північній Америці, але й в Африці та Азії, оскільки вважаємо, що голос України повинен бути почутим скрізь. Нам важливо розуміти, що про Україну знають у різних куточках світу, але ми також готові навчатися досвіду інших країн і суспільств, які пережили свої складні часи та винесли уроки на майбутнє. Завдяки проєкту “Wartime lectures” і дискусіям за проєктом про формати безпеки, який отримав назву “Від нової Січі до нових альянсів”, ми сприяємо тому, щоб українська та міжнародна авдиторії долучалися до обговорення та поглиблювали своє розуміння подій і процесів в Україні й на міжнародній арені.

Команда ШПА рада, що зацікавленість до нашої роботи зростає і що до нас долучаються стажери й потенційні майбутні аналітики та аналітикині, які посилюють спроможність команди працювати в непростих умовах.

У важкі часи війни українці та українки згуртувалися, щоб протидіяти агресору, а організації громадянського суспільства об’єдналися та посилили співпрацю одна з одною.

Школа політичної аналітики упродовж минулого року налагодила контакти з новими партнерами, які брали участь у наших заходах і завдяки яким ми також мали можливість долучитися до їхніх ініціатив.

Команда ШПА також висловлює щиру подяку нашим донорам і партнерам, завдяки яким ми спроможні навіть у найскладніші моменти війни продовжувати роботу й розширювати сферу нашої діяльності.