ШПА оголошує результати конкурсу студентських аналітичних робіт

Співробітники ШПА, які брали участь в оцінюванні, поспілкувались з молодими аналітиками про їх роботи та досліджувану ними тематику.

Автори найкращих матеріалів отримають грошову винагороду, а їх роботи будуть опубліковані на нашому сайті. Вітаємо переможців:

1️⃣Кострогризов Євген з роботою “Роль Криму в контексті міжнародної та оборонної політики України після деокупації півострову”

2️⃣Костюк Богдан з роботою “Архітектура безпеки України у перехідний період”

3️⃣Сингаєвська Дар’я з роботою “Енергетична сек’юритизація ЄС: фактор євроінтеграції України”

“Школа політичної аналітики НаУКМА виступає за просування доказової політичної аналітики в Україні і для нас важливо, щоб молоді аналітики — або ті, хто хочуть ними стати —розвивали свої навички з застосуванням доказових підходів і принципів”, — зазначив директор ШПА Максим Яковлєв.

Ми сподіваємося, що такий конкурс стане традицією на майбутнє. Студенти та студентки матимуть нагоду покращувати свої аналітичні навички та отримають можливість долучатися до роботи Школи політичної аналітики НаУКМА.