ШПА НаУКМА стала учасником міжнародного міждисциплінарного проєкту JOINT

Школа політичної аналітики разом з 13 дослідницькими інституціями з 12 країн розпочинає роботу над міждисциплінарним дослідницьким проєктом JOINT в межах програми Горизонт 2020 від Європейського Союзу.

Проєкт спрямований на зміцнення та посилення зовнішньої та безпекової політики ЄС в умовах складного, швидкоплинного та суперечливого середовища. Учасники JOINT досліджуватимуть, як змагальність всередині ЄС, регіональна фрагментація та багатополярна конкуренція впливають на спроможність ЄС ставити цілі зовнішньої та безпекової політики, а також генерувати та поєднувати дипломатичний, воєнний, економічний та інші виміри компетенцій для подолання конфліктів, криз і взаємодії з зовнішніми гравцями.

Координацію проєкту здійснює Інститут міжнародних відносин у Римі. Серед учасників проєкту – Маастрихтський університет (Маастрихт), Вільний університет (Берлін), Центр європейських політичних досліджень (Брюссель), Норвезький інститут міжнародних відносин (Осло), а також інші команди з Франції, Бельгії, Іспанії, Італії, Естонії, Норвегії, Ефіопії, Індонезії та Туреччини.

Інформація щодо перебігу проєкту, напрацювань та проведених досліджень буде доступна на офіційних сторінках JOINT у FacebookLinkedin та Twitter.