Школа політичної аналітики оголошує тендер на послуги з проведення загальнонаціонального репрезентативного опитування.

В межах проєкту, що реалізується за підтримки Pact Inc., ГО «Школа політичної аналітики» оголошує тендер на проведення загальнонаціонального репрезентативного опитування за наданою замовником анкетою впродовж вересня-жовтня 2023 року.

В проєкті один з фокусів – на реінтеграції звільнених громад Харківської, Херсонської, Запорізької, Донецької і Луганської областей та Криму (останні три – звичайно потенційні, виходячи з ситуації) та на соціальній згуртованості у цих регіонах і загалом.

1. Опис послуг:

Послуга включає організацію та проведення всеукраїнського репрезентативного опитування за такими критеріями:

• Вибірка для загальнонаціонального опитування має бути репрезентативною за статтю, віком, типом і розміром населеного пункту для населення України віком 18+.
  • Обсяг вибірки: 2000 респондентів
  • З дослідження виключені тимчасово окуповані території АР Крим, м. Севастополя, Донецької і Луганської областей та інші, що перебуватимуть під окупацією на момент опитування, а також території, де на момент опитування відсутній український мобільний зв’язок.
  • Обсяг анкети: до 65 питань (20-30 хвилин). Більшість питань будуть твердженнями (за шкалою Лайкерта). Кілька питань (до 10) будуть питаннями множинного вибору з однією відповіддю.
  • До питань демографічного блоку, що будуть передані замовнику, мають входити питання про мовну та релігійну самоідентифікацію.
  • Спосіб проведення: САТІ (але можемо розглянути варіанти, якщо є різні пропозиції). Опитування може входити до складу омнібусу компанії або бути окремим проектом.
  • Результати дослідження – масив у форматі SPSS (sav.), технічний звіт, таблиці розподілу відповідей у форматі Excel.
  • Замовник має право просити надати аудіозаписи 100-160 (5-8%) випадково відібраних інтерв’ю з респондентами для контролю якості.
  • Строк надання послуг: до 31 жовтня 2023 р.
  • Вимоги до Виконавця:
  • Мінімум 2 людини в штаті з дипломом соціолога не нижче рівня магістра.
  • Досвід проведення мінімум 3 всеукраїнських опитувань (підтвердження – наукові публікації за результатами таких проєктів, в яких вказано виконавця АБО аналітичні звіти за результатами таких проєктів, в яких вказано виконавця АБО копії договорів про виконання таких проєктів).
  • Організаційне членство або індивідуальне членство співробітників в українських та міжнародних професійних асоціаціях (підтвердження – сертифікат або довідка від професійної асоціації): мінімум один співробітник організації є членом/кинею: або Соціологічної асоціації України (САУ), або Міжнародної соціологічної асоціації (International Sociological Association – ISA), або Європейської спілки досліджень громадської думки та маркетингових досліджень (European Society for Opinion and Marketing Research – ESOMAR).
  • Перелік документів для участі в тендері:
  • Комерційна пропозиція з вартістю окресленої послуги, описом методології проведення опитування (чи буде опитування проводитись окремо, чи буде частиною омнібусу), строками проведення опитування (польова частина, надання звітних матеріалів).
  • Документи, що підтверджують відповідність вимогам до виконавця, визначеним у пп. 2 та 3.
  • Реєстраційні документи, зокрема ті, які підтверджують право надання послуги.
  • Рекомендаційні листи ( за наявності).

Пропозиції просимо надсилати до 23:59 5 вересня 2023 року на електронну пошту spa@ukma.edu.ua з копією на s.shulimov@ukma.edu.ua.

Контактна особа в разі виникнення додаткових пита