Школа Політичної аналітики НаУКМА провела презентацію національного опитування «Реінтеграція та соціальна згуртованість»

Ділимося результатами нашого опитування, у якому висвітлені наступні питання:

➡ Чи довіряють українці своїм співгромадянам?

➡ Яке ставлення до ВПО та тих, хто залишився або виїхав?

➡ Коли, на думку українців, мають відбутися перші місцеві вибори на деокупованих територіях?

➡Який, на думку українців, має бути статус Криму та роль кримських татар?

➡Яка, на думку українців, відповідальність за роботу в окупаційних органах влади?

➡ Як українці оцінюють заходи з реінтеграції населення деокупованих територій?

Матеріали та деталі дослідження можна знайти за посиланням.

Проєкт втілюється Школою політичної аналітики НаУКМА за підтримки Програми сприяння громадській активності «Долучайся!»,  що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст цієї публікації є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів і не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США.