Сесія “Розвиток дослідницьких організацій при університетах” 30 листопада, 12:10-13:40

30 листопада з 12:40 до 13:40 у бізнес-центрі ” Парус” за вулицею Мечникова 2а відбудеться сесія присвячена впровадженню та розвитку дослідницьких організацій в українських університетах.

30 листопада, 12:10-13:40, бізнес центр “Парус”, Мечникова 2а

Питання до обговорення:

–          Іноземні кейси роботи аналітичних центрів (далі –АЦ) при університетах

–          Виклики для університетських АЦ, прогалини у законодавстві, механізми отримання фінансування

–          Взаємодія між АЦ та університетськими дослідниками, які є перспективи?

–          Залучення студентів до дослідницької роботи на базі дослідницьких організацій при університетах

Спікери:

Максим Яковлєв, Школа політичної аналітики Національного університету «Києво-Могилянська академія»

Наталія Шаповал, Київська школа економіки, МГО “Київський Економічний Інститут”

Ярослава Бабич, Міжнародна школа економіки в Тбіліському державному університеті (The International School of Economics at Tbilisi State University, ISET )

Міхаель Бжоска, Інститут дслідження миру та безпекової політики, Берлін (The Institute for Peace Research and Security Policy, Berlin)

Модератор: Євген Глібовицький, Промова, Несторівська група