Реальна демократія vs позірне народовладдя на тимчасово окупованих територіях – онлайн-дискусія

8 лютого о 14:00 команда ШПА разом з партнерами проведе онлайн-дискусію “Реальна демократія vs позірне народовладдя на тимчасово окупованих територіях”.

Після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну більша частина Запорізької та Херсонської областей була окупована. В тих районах та громадах, де не ведуться активні воєнні дії, окупаційні сили намагаються встановити свою цивільну «владу». Попри те, що це відбувається здебільшого шляхом репресій та тиску на законно обраних та легітимних представників органів місцевого самоврядування чи місцевої влади, російська пропаганда активно використовує наратив встановлення «справжнього народовладдя» в якості обґрунтування своїх дій.

Команда Школи політичної аналітики НаУКМА презентує дослідження, в якому зʼясувала, яким чином окупаційні сили використовують дискурс «народовладдя», при цьому замінюючи дійсні демократичні механізми, гарантовані та врегульовані українським законодавством, на тимчасово окупованих територіях Запорізької та Херсонської областей.

Учасники:

• Анна Осипчук – наукова директорка Школи політичної аналітики НаУКМА.
  • Антон Суслов – аналітик Школи політичної аналітики НаУКМА.
  • Владислав Грєхов – аналітик Школи політичної аналітики НаУКМА.
  • Олексій Лезнов – проєктний координатор та науковий співробітник Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні.
  • Анастасія Романюк – експертка з моніторингу соціальних мереж Громадянської мережі ОПОРА.
  • Ольга Білоусенко, Керівниця Центру досліджень «Детектора медіа».

Проєкт реалізований у співпраці з Харківським офісом Фонду Конрада Аденауера.