Посол Латвійської Республіки: «Ми маємо спільне минуле і, я вірю, спільне майбутнє»

19 жовтня з ініціативи Школи політичної аналітики НаУКМА та за організаційного сприяння Асоціації студентів-політологів відбулася зустріч студентів Академії з Надзвичайним та Повноважним послом Латвійської Республіки Юрісом Пойкансом.

Захід розпочався з короткого виступу пана Юріса, в якому він охарактеризував спільні виклики, що стоять перед Україною та Латвією. Після цього студенти мали унікальну можливість поставити Його Високоповажності власні питання. Зокрема, присутні цікавились темами впливу Російської Федерації на внутрішньополітичні процеси Латвійській Республіці та особливо на інформаційну сферу, статусу негромадян та подвійного громадянства.

Модерував зустріч директор Школи політичної аналітики НаУКМА, кандидат політичних наук Максим Яковлєв, завдяки чому захід був жвавим та інформативним.