Адреса
м. Київ, вул. Волоська 12/4, 7 корпус НаУКМА, ауд. 409 (4 поверх)
Відповімо на ваші питання
Слідкуйте за новинами
Політики реінтеграції тимчасово окупованих територій України: досягнення та виклики

Політики реінтеграції тимчасово окупованих територій України: досягнення та виклики

12 листопада о 10:00 відбудеться презентація дослідження «Політики реінтеграції тимчасово окупованих територій: досягнення та виклики». Під час заходу команда Школи політичної аналітики НаУКМА, зокрема, презентує рекомендації органам влади для втілення як на стратегічному рівні, так і на рівні окремих політик щодо внутрішньо переміщених осіб, мешканців тимчасово окупованих територій, щодо перехідного правосуддя, культурної політики та інформаційно-комунікаційної складової політики реінтеграції.

Рекомендації спираються на комплексний аналіз вторинних даних стосовно моделей реінтеграції в різних країнах світу, а також результати всеукраїнського національного опитування, 30 експертних інтерв’ю та 20 фокус-групових дискусій.

Питання для обговорення:

  • Що вже вдалось здійснити у політиці реінтеграції?
  • Як громадянське суспільство залучається до політик реінтеграції?
  • Які питання найбільше турбують експертів галузі, ВПО та мешканців прифронтових територій?
  • Як «достукатись» до мешканців тимчасово окупованих територій?
  • Які виклики є найбільшими для реінтеграції у майбутньому?

Учасники:

Анна Осипчук, наукова директорка Школи політичної аналітики НаУКМА

Антон Суслов, аналітик Школи політичної аналітики

Представник Міністерства з питань реінтеграції ТОТ України

Представник Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин.

Модератор: Максим Яковлєв, директор ШПА НаУКМА, завідувач кафедри міжнародних відносин НаУКМА

Час та місце: 12 листопада 2021 року о 10:00 у приміщенні Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ», вул. Б. Хмельницького, 8/16.

Акредитація представників ЗМІ: anna@ukrinform.com. У зв’язку з карантинними обмеженнями кількість місць обмежена.

При вході в Укрінформ обов’язкове вимірювання температури тіла безконтактним термометром і прохід через дезинфікуючу рамку. Відповідно до Постанови МОЗ №-18 від 19 жовтня 2021 року присутність на заході лише за наявності в усіх його учасників Covid-cертифікату або негативного ПЛР-тесту (строк дії 72 години) та обов`язкової наявності засобів індивідуального захисту (захисних масок, респіраторів) за дотримання соціальної дистанції 1,5 м. 


Дослідження було підготовано Школою політичної аналітики завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Його зміст є винятковою відповідальністю ГО “Школа політичної аналітики” та не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США.