Адреса
м. Київ, вул. Волоська 12/4, 7 корпус НаУКМА, ауд. 409 (4 поверх)
Відповімо на ваші питання
Слідкуйте за новинами
Подовжено термін конкурсу студентських робіт

Подовжено термін конкурсу студентських робіт

Школа політичної аналітики НаУКМА продовжує конкурс на аналітичний матеріал. Новий крайній термін подання робіт – 8 травня.

Для кого? У конкурсі можуть брати участь студенти очної та заочної форм навчання ЗВО рівня бакалавр, магістр, а також PhD-програм. 

Обсяг матеріалу: до 1500 слів. 

Робота має бути аналітичною та спиратися на емпіричні дані. Наявність рекомендацій, сформульованих на основі роботи, буде перевагою. За побудовою структура аналітичного матеріалу може бути довільною, однак вона має містити ключові елементи: 

  • чітко софрмульоване аналітичне питання або проблему;
  • опис методології та / або використаного емпіричного матеріалу;
  • ключові висновки та рекомендації, які можуть бути подані у стислому формулюванні як на початку матеріалу, так і, традиційно, наприкінці;
  • рекомендації не є обов’язковими, але вітаються.

Ми усіляко заохочуємо креативний підхід до обрання теми / проблеми, збору та аналізу даних, закликаємо бути сміливими у своїх рекомендаціях. Робота має бути написана в публіцистично-науковому стилі, зрозумілою та легкою для сприйняття мовою. Хоча ми і очікуємо використання фахової термінології, проте не варто зловживати фаховим жаргоном. Робота може спиратися на первинні та / або вторинні емпіричні дані, зібрані й опрацьовані з використанням різних кількісних, якісних та комбінованих методів і технік.

Тематика аналітичних робіт: 

  1. Реінтеграція тимчасово окупованих та звільнених від окупації територій, що охоплює: аналіз політик та ініціатив реінтеграції, зокрема інформаційної, тимчасово окупованих та звільнених територій на основі опитувань громадської думки українців, представників окремих, зокрема й вразливих, груп; вивчення потреб і проблем внутрішньо переміщених осіб, мешканців прифронтових територій і тимчасово окупованих територій, а також всіх, хто постраждав від війни і тимчасової окупації.
  2. Культура і політика: культурний вимір реінтеграції тимчасово окупованих та звільнених територій: роль і місце культурних ініціатив та індустрій в осмисленні і подоланні наслідків збройної агресії Росії проти України; культурні політики як інструмент налагодження суспільного діалогу, порозуміння і національної єдності в Україні, а також роль культури у протидії російській експансії в Україні та світі.
  3. Формати та гарантії безпеки для України, майбутнє міжнародних відносин і зовнішньої політики України після перемоги, перспективи членства України в ЄС та НАТО з огляду на політичні та ідеологічні позиції окремих країн; особливості просування Україною своїх інтересів в окремих країнах чи регіонах; майбутнє росії після війни: дезінтеграція (розпад на окремі національні республіки) чи справжня федералізація, подальша доля народів росії, політика України щодо них.

Призовий фонд у 10000 грн. буде розподілений між трьома переможцям, яких ми також запрошуватимемо до співпраці над нашими дослідницькими та аналітичним проєктами.

Крайній термін подачі робіт – 8 травня 2023 включно на адресу spa@ukma.edu.ua (в темі повідомлення вкажіть КОНКУРС РОБІТ)

Конкурсна комісія не коментує, не надає зауважень і не повертає надіслані роботи.