Адреса
м. Київ, вул. Волоська 12/4, 7 корпус НаУКМА, ауд. 409 (4 поверх)
Відповімо на ваші питання
Слідкуйте за новинами
Парламент 9.0: хто, що і як

Парламент 9.0: хто, що і як

Вчора, 25 червня, в стінах Національного університету “Києво-Могилянська академія” відбулася панельна дискусія “Парламентські вибори 2019”, організована Школою політичної аналітики НаУКМА та нашими постійними партнерами з Асоціації студентів-політологів НаУКМА.

Участь в дискусії взяли представники тих політичних сил, які за результатами опитувань долають 5-відсотковий бар’єр: від “Слуги Народу” – Галина Янченко, Сергій Митрофанський від “Батьківщини”, від “Європейської Солідарності” – Ростислав Павленко, Ярослав Юрчишин від “Голосу”.

Директор ШПА НаУКМА Максим Яковлєв, який модерував дискусію, обговорив з потенційними майбутніми парламентарями перші кроки їхніх партій у новому парламенті, 3 основні досягнення та 3 головні провали парламенту 8 скликання, а також поцікавився їхнім ставленням до медичної реформи і Уляни Супрун як очільниці Міністерства охорони здоров’я України.

Також спікери відповіли на питання студентів про основних спонсорів партій, межу популізму і можливі кандидатури на посаду прем’єра.