Нова публікація: Фейки, пропаганда, дезінформація та виборчий процес: як нам захистити демократичні практики?

Вийшов друком спільний аналітичний звіт Школи політичної аналітики НаУКМА та Національного інституту стратегічних досліджень Фейки, пропаганда, дезінформація та виборчий процес: як нам захистити демократичні практики?”

Робота представляє ґрунтовний аналіз проблеми: від визначення понять до розробки конкретних рекомендацій для українських органів влади, розроблених на основі міжнародного досвіду.

Нагадаємо, що 7 жовтня в рамках підготовки публікації було проведено круглий стіл за участі представників органів влади та експертного середовища. Під час заходу експерти та посадовці змогли висловити свої враження та побажання щодо запропонованих у звіті рекомендацій, а авторський колектив детально пояснити логіку, якою керувався під час підготовки звіту загалом та рекомендацій зокрема.

Публікація видана в межах Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» у партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.