Науково-практичний семінар «Трансформації cуспільних настроїв в умовах протидії агресії Росії на Донбасі» 13 квітня 2017 р.

Захід відбудеться  у четвер, 13 квітня 2017 р. з 15.00 до 18.00 за адресою:

Галерея мистецтв (Культурно-мистецький центр, 1 поверх), Національний університет «Києво-Могилянська академія», вул. Іллінська 9.

В рамках семінару відбудеться презентація монографії «Трансформації cуспільних настроїв в умовах протидії агресії Росії на Донбасі: регіональний вимір», підготовленої Школою політичної аналітики НаУКМА за участі Фонду «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва. Проект здійснено за підтримки  Державного фонду  фундаментальних досліджень.

Сесія 1 присвячена проблемам загальних змін у сфері суспільних настроїв, політичних процесів, політичної системи, що розпочалися після подій 2013-2014 рр. Планується, зокрема, обговорення таких питань, як зовнішньополітичні орієнтації, політична ідентичність населення, регіональні особливості цих трансформацій. Під час сесії 2 буде обговорюватися ставлення суспільства щодо війни на Донбасі та можливі сценарії розвитку подій.

За результатами обговорення планується поширити відповідні рекомендації для органів влади.