Адреса
м. Київ, вул. Волоська 12/4, 7 корпус НаУКМА, ауд. 409 (4 поверх)
Відповімо на ваші питання
Слідкуйте за новинами
Методичні матеріали до курсу «Культура та політика багатозначність (взаємо)зв’язків»

Методичні матеріали до курсу «Культура та політика багатозначність (взаємо)зв’язків»

Автори: Амельченко Н., Геращенко О., Гомза І., Дем’янчук О., Лубківський Д., Лютий Т., Найєм М., Осипчук А., Осьмак В., Яковлєв М.

В Україні тема (взаємо)впливів між політикою та культурою недостатньо досліджена, тому ми хочемо започаткувати міждисциплінарний напрям освітніх програм і досліджень про «стосунки» цих двох сфер. Ми не лише розглядаємо питання зв’язків політики з культурою та мистецтвом – у цьому курсі лектори намагалися проблематизувати цю тему, наштовхнути слухачів на роздуми про те, як політичні процеси можуть формувати порядок денний культурного життя і, водночас, чому політика та ідеології неможливі без мистецьких засобів свого втілення.

Мета курсу «Культура та політика багатозначність (взаємо)зв’язків» і завдання, яке перед ним стоїть – показати у першому наближенні складні, неоднозначні, але при цьому дивовижні й напрочуд складні взаємозв’язки між культурою та політикою – потребувало великої кількості зусиль з боку справді немалої кількості людей.

Збірка містить різні за формою і стилем матеріали від лекторів курсу. Проте всі вони містять основні ключові складові: тези до лекцій і, відповідно, коментарі та зауваження до теми, інколи – деякі рефлексії щодо важливих, на думку лектора, аспектів досліджуваної тематики, перспективи її подальшого розгляду в означеному напрямі, і, на завершення – додаткові джерела інформації, що можуть стати в нагоді тим, кого якась тема зацікавило особливо і кому хотілося би в неї заглибитися.

Методичні матеріали до курсу «Культура та політика багатозначність (взаємо)зв’язків».

Прослухати курс можна за посиланням.

Видання підготовлено за підтримки Українського культурного фонду. Позиція Українського культурного фонду може не збігатись з думкою авторів.