Лекція Максима Яковлєва: “Магія наукової творчості або як відкрити у собі дослідника?”, 1 листопада

У рамках старту 12-го конкурсу стипендіальної програми «Завтра.UA» кандидат політичних наук, доцент кафедри політології Національного університету «Києво-Могилянська Академія» та науковий директор Школи політичної аналітики Максим Яковлєв зустрінеться зі студентами та розповість про те, що таке креативність, ким являється креативний клас за Р. Флоридою та що таке стан потоку за М. Чиксентміхаєм. Студенти також дізнаються чому дослідником може стати кожен і як отримувати задоволення від магії наукових відкриттів.

Захід відбудеться в Національному Університеті «Києво-Могилянська Академія», KMArt Space (Київ, вул. Волоська 8/5).

Крім того, на події буде презентовано стипендіальну програму «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука. Студенти дізнаються про можливості та переваги програми, а також про те, як правильно подати заявку на конкурс, про етапи відбору стипендіатів та підтримку, яку надає Фонд. Для участі у події просимо зареєструватися за  посиланням