Конкурс есе «Пробуджені гідністю, об’єднані мрією»

Пишеш есе? Маєш власну позицію та ціль та ідеї розвитку своєї країни й суспільства? Тоді саме для тебе у нас є неймовірна творча новина!

11 жовтня стартував Всеукраїнський конкурс есе для студентів, присвячений 5-ій річниці Дня Гідності й Свободи.

Організатори, а саме: Інтернет-видання iPress.ua, Києво-Могилянська академія та Школа політичної аналітики НаУКМА — приготували для тебе цікаву тему: «Пробуджені гідністю, об’єднані мрією».

Саме час проявити себе! Напиши про власне бачення майбутнього й можливі варіанти його процвітання, а тебе оцінять справедливе журі, одним із членів якого є директор ШПА НаУКМА — Максим Яковлєв.

Ти вже побіг/побігла впевнено набирати текст для участі? Тоді ми бажаємо удачі, і не забувай: у тебе час до 11 листопада, а результати чекатимуть на тебе вже 22-го.

Не проґав шанс стати творцем та реформатором нашої нації. Дай Могилянці ще один привід тобою пишатися!