Команда ШПА провела стратегічну сесію

Протягом 6-7 червня команда Школи політичної аналітики на чолі з Головою Правління, професором політології Києво-Могилянської академії Олексієм Гаранем та директором, кандидатом політичних наук Максимом Яковлєвим провела стратегічну сесію в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів МФ “Відродження”.

Модератором сесії виступила бізнес-тренерка, експертка зі стратегічних питань та управління змінами Олександра Бакланова.

Оскільки Школа політичної аналітики перебуває у процесі стрімкого відродження, під час стратегування наша команда сформувала оновлену місію, обговорила своє бачення ШПА в майбутньому, визначила, як наш аналітичний центр має змінити світ, а також встановила собі цілі на найближчі кілька років.

Школа політичної аналітики висловлює подяку МФ “Відродження”, Ініціативі відкритого суспільства для Європи (OSIFE) та Посольству Швеції в Україні за сприяння інституційному розвитку нашого аналітичного центру.