Директора ШПА НаУКМА призначено до Громадської ради при МЗС України

Кандидата політичних наук, доцента, завідувача кафедри міжнародних відносин, директора Школи політичної аналітики НаУКМА Максима Яковлєва включено до складу Громадської ради при Міністерстві закордонних справ України.

Діяльність Громадської ради покликана сприяти подальшому поглибленню співпраці Міністерства з об’єднаннями громадян, органами самоврядування та засобами масової інформації.

Під час першого засідання Громадською радою були ухвалені цілі діяльності, обрано голову (ним став Сергій Джердж) та його заступницю (обрано Євгенію Луценко).

«Під час обговорення я ставив кандидатам на посади голови і заступника питання про перспективи діяльності нашої Громадської ради – цілком підтримую колег, що ми, як представники громадськості, можемо бути корисними Міністерству закордонних справ: надавати консультації, допомагати у проведенні публічних заходів та інформувати широку публіку про діяльність МЗС», – поділився Макисм Яковлєв.

Громадська Рада також затвердила робочий план своєї діяльності на найближчий рік, з урахуванням пропозицій від усіх членів, які висловилися з цього приводу.

«Радий долучитися до Громадської ради, бо ціную можливість поєднати досвід академічних досліджень та аналітичної роботи з практичною діяльністю в консультативно-дорадчому органі при Міністерстві закордонних справ України», – додав він.

До органу увійшли ще 13 представників громадських організацій, фондів та об’єднань.

Текст наказу: https://bit.ly/3ak73OP