Директор ШПА провів зустріч із представниками індонезійських ГО, університетів та держорганів

Директор Школи політичної аналітики Максим Яковлєв зустрівся з представниками індонезійських університетів, громадських організацій та держустанов для розвитку взаєморозуміння та співпраці.

Теми обговорення

Головний акцент зустрічі — впровадження спільних навчальних курсів про Центрально-Східну Європу для індонезійських студентів, курсів з Південно-Східної Азії для українських та можливості організації онлайн-лекцій для держслужбовців із Індонезії.

Домовленості

Зустріч завершилася розробкою планів щодо спільних навчальних курсів та дослідницьких проєктів, у тому числі й для інформування індонезійських політиків про Україну у ширшому контексті регіональної і світової політики.