До команди ШПА доєднались стажери

До Школи політичної аналітики НаУКМА доєднались стажери Тарас Саченко та Іванна Бурдун. Хочемо познайомити вас з новими членами нашої команди.

Де ви наразі навчаєтесь?

Тарас

2 курс спеціальності “Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії” НаУКМА. Окрім цього, я також здобуваю заочну освіту з права на 1 курсі КНУ ім. Шевченка.

Іванна

2 курс спеціальності “Суспільне та приватне врядування” НаУКМА.

Чому вирішили стажуватись в ШПА?

Тарас

Передусім, ШПА пропонує можливість долучитись до роботи над актуальними кейсами, особливо це корисно, оскільки скоріш за все наші рекомендації матимуть вплив на прийняття політичних рішень. Персонально, це можливість здобути досвід, а головне – розширити спектр аналітичних навичок, необхідних для подальшого мого розвитку у сфері суспільних наук, і звісно, карʼєри.

Іванна

Цікавить аналіз національної політики у фокусі питань реінтеграції. Крім того я хотіла б отримати тут дослідницьку базу задля подальшого вивчення політики деколонізації та постконфліктного врядування.

Як любите проводити вільний час?

Тарас

Свій вільний час я залишаю для речей, які мене по справжньому надихають, — це фотографія та література.

Іванна

У вільний час багато читаю, фотографую, складаю плейлисти та подорожую.

Де хочете працювати після університету?

Тарас

У переспективі я прагну займатись вивченням тематики збройних конфліктів, озброєння та контролю над ним. Наприклад, це може бути посада аналітика у таких центрах як ISW або ж SIPRI. Крім цього мене також приваблює робота на дипломатичних посадах у регіонах Європи та Північної Америки.

Іванна

Планую працювати на державній службі, бажано у сфері цифрового врядування та/або реінтеграції Кримського півострова.