Big Data – майбутнє політичної аналітики та науки

5 листопада за ініціативи Школи політичної аналітики НаУКМА та організаційного сприяння Асоціації студент-політологів НаУКМА відбувся воршкоп на тему “The Ongoing Revolution in Foreign, Security and Defense Policy Analysis”, який провів старший аналітик Гаагського центру стратегічних досліджень, екс-аналітик RAND та дослідник з багаторічним досвідом Stephan De Spiegeleire.

Експерт зазначив, що вже сьогодні велика кількість відкритих наборів даних дозволяє західним дослідникам здійснювати значно більш ґрунтовні дослідження у галузі міжнародних відносин, безпекової та оборонної політик. Натомість, в Україні сучасні технології поки не отримали такого широкого застосування в середовищі аналітиків та науковців.

Stephan De Spiegeleire закликав студентів цікавитись світовими академічними трендами, використовувати онлайн-курси та освітні ресурси для того, аби встигати за світом, що постійно змінюється. Дослідник надав практичні рекомендації щодо користування цими ресурсами та аналітичними програмами. Крім того, гість поділився кількома прикладами використання Big Data для аналітики та прогнозування безпекових питань.