АНОНС: прес-конференція «Порядок денний для майбутнього Президента України»

23 листопада о 10.00 в приміщенні агенції «Укрінформ» за адресою вул. Богдана Хмельницького, 8/16, зала № 2 відбудеться прес-конференція «Порядок денний для майбутнього Президента України».

Прес-конференцію організовано Виборчою Радою UA за організаційної підтримки Школи політичної аналітики НаУКМА.

Захід присвячено одній з найбільш актуальних на сьогодні тем– президентським виборам, а саме порядку денному для майбутнього Президента України.

Члени Виборчої Ради UA  визначать основні питання до кандидатів на посаду голови держави,  які найбільше хвилюють суспільство напередодні офіційного початку президентської виборчої кампанії.

Метою діяльності Виборчої Ради UA є надання виборцям якісної інформації для усвідомленого вибору майбутнього Президента України.

Прес- конференція стане початком проекту щодо підвищення обізнаності виборців про перебіг виборчої кампанії та про порядок денний майбутнього Президента України

Від Виборчої Ради UA участь братимуть:

Євген Бистрицький, доктор філософських наук (керівник відділу в Інституті філософії НАН України).

Володимир Огризко, український дипломат, Міністр закордонних справ 2007-2009.

Ігор Коліушко, голова правління Центру політико- правових реформ.

Тарас Стецьків, український політик. Народний депутат України 1-4 та 6 скликань.

Валерій Пекар, лектор, громадський діяч (президент Євроіндексу).

Олексій Гарань, доктор історичних наук (науковий директор Фонду «Демократичні ініціативи», професор політології НаУКМА).

Андрій Вишневський, директор Координаційного центру з надання правової допомоги (2012- 2017).

Інформаційна довідка:

Виборча Рада UA є національним громадським об’єднанням, що діє як інтелектуально-експертна рада, яка має на меті позапартійно вплинути на хід виборчих кампаній 2019 року та зміст політики в Україні шляхом незалежного змістовного обговорення та широкого оприлюднення експертних оцінок програм політичних партій та окремих кандидатів, їхніх команд та особистих якостей.

Виборча Рада об’єднує на волонтерський основі представників різних галузей – науки, освіти, експертного середовища, ЗМІ, культури, бізнесу. Її учасники виходять з розуміння відповідальності та складності питань, які виникають перед кожним громадянином напередодні та під час президентських і парламентських виборів 2019 року.

Контакти:

Станіслав Шулімов, менеджер Школи політичної аналітики НаУКМА