Адреса
м. Київ, вул. Волоська 12/4, 7 корпус НаУКМА, ауд. 409 (4 поверх)
Відповімо на ваші питання
Слідкуйте за новинами
Абетка популізму

Абетка популізму

Автори: Максим Яковлєв, Денис Терещенко

Популізм (populism) було визнано словом 2017 року за даними Кембриджського словника. Наразі це слово можна почути всюди, а особливо в устах політиків, дехто з яких не гребує прийти до влади завдяки своїм відверто популістським відозвам. І хоча з часів перших публікацій на цю тему вже вийшло понад півтори тисячі статей, цей термін і досі тлумачать дуже по-різному, зокрема – залежно й від соціального й політичного контексту країни.

Школа політичної аналітики НаУКМА визначила дослідження та протидію популізму одним з ключових напрямків своєї діяльності. І на цей день ми відчуваємо, що найкраща протидія йому може бути через просвітництво. Тож у цій абетці ми намагалися в жартівливій формі висвітлити ключові характеристики цього складного, неоднозначного й подекуди загрозливого явища.

Електронна версія абетки за посиланням.

Публікація видана в межах Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» у партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні. Думки та позиції, викладені в цій публікації, є твердженнями автора та не обов’язково відображають позицію Посольства Швеції в Україні, Міжнародного фонду «Відродження» та Ініціативи відкритого суспільства для Європи (OSIFE).