Адреса
м. Київ, вул. Волоська 12/4, 7 корпус НаУКМА, ауд. 409 (4 поверх)
Відповімо на ваші питання
Слідкуйте за новинами

The School for Policy Analysis NaUKMA is a modern think tank that is an integral part of the intellectual environment of NaUKMA; it successfully implements the latest scientific achievements into the Ukrainian analytical sphere.

Mission

Promotion of high-quality, evidence-based decisions on the basis of methodologically sound analytics, especially in the areas of countering populism, information security and youth education policy.

Vision

Істотно підвищений рівень якості публічних рішень на національному та регіональному рівнях у царині протидії популізму, інформаційної безпеки, молодіжної освітньої політики та інших сферах зацікавленості Школи політичної аналітики шляхом покращення методологічних основ діяльності українських аналітичних центрів. Школа політичної аналітики НаУКМА виробляє системний аналітичний продукт, що є визнаним на ринку та затребуваним стейкхолдерами, має інституційне фінансування від низки різних донорів та має значний соціальний капітал.

Values

Academic approach
Academic approach

Дотримання високих стандартів аналітики завдяки дотриманню вимог наукової методології досліджень, насамперед об’єктивності, емпіричної доведеності та доброчесності.

Responsibility
Responsibility

Гарантування високої якості аналітичного продукту та зосередження зусиль на максимізації його суспільного впливу.

Creativity
Creativity

У своїй аналітичній діяльності ШПА виходить за шаблонні уявлення про досліджувану проблематику, ми вміємо дивитися на питання з різних, подекуди неочікуваних та незвичних, перспектив, для того, щоб наші аналітичні звіти справді були інновативними і сприяли інтелектуальному розвитку професійного аналітичного середовища.

Independence
Independence

Відсутність зовнішніх впливів на аналітичну діяльність Школи, особливо з боку політичних сил чи окремих політиків, незаангажованість у політичні технології та об’єктивність в аналізі політичних подій в Україні та світі.