Політики реінтеграції тимчасово окупованих територій України: досягнення та виклики

Матеріали для скачування

(4,15 МБ)

Policy Memo

(260,55 КБ)

Презентація з результатами опитування

(1,95 МБ)
pdf

У фокусі дослідження – політики реінтеграції тимчасово окупованих територій України, принципи, моделі, можливі рішення та заходи, а також думка суспільства щодо цих політик, кроків т заходів. Зокрема, нас цікавили ставлення та думки ВПО і мешканців прифронтових територій (тобто підконтрольних уряду районів Донецької та Луганської областей, Херсонської області). Нашою метою також було проаналізувати думки експертів та розуміння людей різних концепцій, пов’язаних з реінтеграцією ТОТ; визначити основні досягнення та виклики політик реінтеграції.

Публікація була підготовлена Школою політичної аналітики завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Зміст цієї публікації є винятковою відповідальністю ГО «Школа політичної аналітики» та не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США. Забороняється відтворення та використання будь-якої частини цієї продукції у будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання чи використання в будь-який інший спосіб без відповідного посилання на оригінальне джерело.

Схожі аналітичні матеріали