Матеріали для скачування

Текст дослідження

(508,13 КБ)
pdf

Графічні дані

(2,34 МБ)
pdf

Опитування проведено Info Sapiens на замовлення Школи політичної аналітики в межах Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні, яку виконує Міжнародний фонд “Відродження” у партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.

Польовий етап тривав з 2 по 16 вересня 2020 року. Опитування проводилося в межах всеукраїнського Омнібусу Info Sapiens з донабором респондентів. Вибірка складає 2000 осіб віком від 16 років. Вибірка репрезентативна населенню даної вікової групи за статтю, віком, розміром населеного пункту та регіоном проживання відповідно до даних Державної служби статистики України станом на 1.01.2019. З дослідження вилучена Автономна Республіка Крим, а у Донецькій та Луганській області опитування проводилося тільки на територіях, що контролюються Україною. Максимальна теоретична похибка не перевищує 2,2%.

Школа політичної аналітики НаУКМА активно наголошує на важливості доказової політики та спрямована на протидію поширенню популізму в Україні, що ставить високу планку і до нашої роботи, у тому числі й щодо з’ясування ставлення українців до питань, пов’язаних з їхньою можливістю реалізувати свої виборчі права. Напередодні місцевих виборів ми хотіли з’ясувати, наскільки населення України знайоме з новою для нашої країни системою виборів, наскільки важливою є партійна приналежність кандидатів у місцеві ради та претендентів на посади мерів, чи вірять українці в те, що їхній голос має значення і чи прагнуть вони обирати «господарників».

Схожі аналітичні матеріали

Теми
Вибери одного: читаємо програми кандидатів в Президенти України

Вибери одного: читаємо програми кандидатів в Президенти України

Фейки, пропаганда, дезінформація та виборчий процес: як нам захистити демократичні практики?

Фейки, пропаганда, дезінформація та виборчий процес: як нам захистити демократичні практики?