18 жовтня о 14:00 відбудеться круглий стіл на тему «Політики реінтеграції тимчасово окупованих територій: ключові результати та перспективи». Під час заходу команда Школи політичної аналітики НаУКМА презентує результати дослідження, в якому проаналізовано наявні політики й інструменти реінтеграції тимчасово окупованих територій, а також окреслено ключові виклики, які стоять в цьому контексті перед державою та громадянським суспільством.
Питання для обговорення:
- Чого вдалося досягти за напрямом реінтеграції за 7 років?
- Які є виклики в контексті політик реінтеграції?
- На що треба звернути особливу увагу під час подальших кроків та рішень?
- Яка ідея має стати центральною у виробленні всіх політик реінтеграції?
Учасники:
Анна Осипчук – наукова директорка Школи політичної аналітики НаУКМА;
Антон Суслов – аналітик Школи політичної аналітики НаУКМА;
Станіслав Шулімов – аналітик Школи політичної аналітики НаУКМА;
Очікується участь представників Комітету з прав людини, деокупації та реінтеграції Верховної Ради, Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, експертів з правозахисного сектору.
Модератор: Максим Яковлєв, директор ШПА НаУКМА, завідувач кафедри міжнародних відносин НаУКМА.
Час та місце:
18 жовтня 2021 року о 14:00 у приміщенні Українського кризового медіа-центру, Хрещатик, 2, Київ.
Дослідження було підготовано Школою політичної аналітики завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Його зміст є винятковою відповідальністю ГО “Школа політичної аналітики” та не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США.
Звіт «Політики реінтеграції тимчасово окупованих територій: моделі, сценарії, дискусії, досвід» видано в межах Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» у партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні. Думки та позиції, викладені у цій публікації, є позицією авторів та не обов’язково відображають позицію Посольства Швеції в Україні, Міжнародного фонду «Відродження» та Ініціативи відкритого суспільства.